KONST / Litografier / Färglitografi 13603446
nr 1360 3446
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 62/80. Motivet: 78x49cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:53:54
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon